Gramy razem z WOŚP na wrocławskim rynku - Tor Partynice

Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Strona stosuje mechanizm plików „cookies” Dowiedz się więcej

Gramy razem z WOŚP na wrocławskim rynku

Wstęp wolny

Po raz kolejny gramy z WOŚP (lokalizacja - wrocławski rynek)

12 stycznia 2020 r. Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice zaprasza do udziału w 28 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na wrocławskim rynku. Przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji.

O godzinie 12.00 zapraszamy pod małą scenę WOŚP (róg ratusza). Razem z Acteam Marcin Wroński rozruszamy wrocławski rynek. Poprowadzimy ogólnorozwojowy trening z konkursami sprawnościowymi i nie tylko. Opowiemy o najnowszej inwestycji na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice – 3,5 kilometrowej ścieżce pieszo-biegowej. Dla wszystkich aktywnych uczestników przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody m.in. vouchery na jazdę konną Wyższej Szkółki Jazdy Partynice. W godzinach 13.30-16.30 zapraszamy do stoiska WTWK Partynice, gdzie będziemy na Was czekać razem z końmi. Zaprezentujemy elementy Hiszpańskiej Szkoły Jazdy w wykonaniu  Blanki Satory na koniu rasy andaluzyjskiej Escudero VII. Na najmłodszych uczestników czekać  będą nasze kucyki, a nad całością będzie czuwać niezastąpiona Konna Straż Miejska. Konie będą do Waszej dyspozycji, zapraszamy do robienia zdjęć oraz na przejażdżki na kucykach, hiszpańskim królewiczu a także najdzielniejszych koniach Straży Miejskiej.

W 2020 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Wierzymy w misję zapoczątkowaną przez Jurka Owsiaka i naszym uczestnictwem w Orkiestrze pragniemy wesprzeć tę wspaniałą inicjatywę. Hasło tegorocznej orkiestry to „Wiatr w żagle”chcemy pokazać światu, że razem możemy więcej i nawet małe gesty mogą dodać komuś skrzydeł, w tym wypadku chorym dzieciom, które potrzebują specjalistycznego leczenia. Dlatego 12 stycznia wsiadamy na konie i z wiatrem w grzywie ruszamy na wrocławski rynek. Liczymy na Waszą obecność. Do zobaczenia podczas 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Autobusem

Z Dworca Głównego lub Autobusowego: autobus 113 (przystanek: Karkonoska Partynice)
Z Dworca Głównego lub Autobusowego: autobus 112 (przystanek: Wyścigowa)
Z Dworca Głównego (ul. Sucha) autobus 862
Z centrum (np.przystanek J.P.2) Autobus 127 (przystanek: Zwycięska)

Tramwajem

2, 6, 7 i 17 do pętli Krzyki, tam przesiadka w autobusy 113, 612, 852, 862, 872, 892 (przystanek Wrocław Partynice). Można też tramwajami 7 i 17 dojechać na przystanek „Przyjaźni” i stamtąd pieszo już dojść na teren Toru.

Szczegóły dojazdu polecamy również sprawdzić na niezawodnej aplikacji jakdojade.pl

Rowerem

Gdybyście przyjechali do nas rowerami – tak, mamy stojaki na rowery.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!