Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Gramy razem z WOŚP na wrocławskim rynku

Wstęp wolny

Po raz kolejny gramy z WOŚP (lokalizacja - wrocławski rynek)

12 stycznia 2020 r. Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice zaprasza do udziału w 28 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na wrocławskim rynku. Przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji.

O godzinie 12.00 zapraszamy pod małą scenę WOŚP (róg ratusza). Razem z Acteam Marcin Wroński rozruszamy wrocławski rynek. Poprowadzimy ogólnorozwojowy trening z konkursami sprawnościowymi i nie tylko. Opowiemy o najnowszej inwestycji na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice – 3,5 kilometrowej ścieżce pieszo-biegowej. Dla wszystkich aktywnych uczestników przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody m.in. vouchery na jazdę konną Wyższej Szkółki Jazdy Partynice. W godzinach 13.30-16.30 zapraszamy do stoiska WTWK Partynice, gdzie będziemy na Was czekać razem z końmi. Zaprezentujemy elementy Hiszpańskiej Szkoły Jazdy w wykonaniu  Blanki Satory na koniu rasy andaluzyjskiej Escudero VII. Na najmłodszych uczestników czekać  będą nasze kucyki, a nad całością będzie czuwać niezastąpiona Konna Straż Miejska. Konie będą do Waszej dyspozycji, zapraszamy do robienia zdjęć oraz na przejażdżki na kucykach, hiszpańskim królewiczu a także najdzielniejszych koniach Straży Miejskiej.

W 2020 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Wierzymy w misję zapoczątkowaną przez Jurka Owsiaka i naszym uczestnictwem w Orkiestrze pragniemy wesprzeć tę wspaniałą inicjatywę. Hasło tegorocznej orkiestry to „Wiatr w żagle”chcemy pokazać światu, że razem możemy więcej i nawet małe gesty mogą dodać komuś skrzydeł, w tym wypadku chorym dzieciom, które potrzebują specjalistycznego leczenia. Dlatego 12 stycznia wsiadamy na konie i z wiatrem w grzywie ruszamy na wrocławski rynek. Liczymy na Waszą obecność. Do zobaczenia podczas 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

  • Z Dworca Głównego lub Autobusowego: linia 113 do przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z centrum (Pl. Jana Pawła II): linie 127 i 144 do przystanku „Rondo Św. Ojca Pio” – wejścia na tor od strony ronda
  • Z  osiedla Kozanów linia 126 do przystanku „Krzyki”, tam przesiadka w 113 lub 612 do przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z pętli Krzyki autobus 612 do przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Tramwajem

  • Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku „Przyjaźni”, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku „Krzyki”, tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Gdybyście przyjechali do nas rowerami – tak, mamy stojaki na rowery.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl