Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Gramy razem z WOŚP na wrocławskim rynku

Wstęp wolny

Po raz kolejny gramy z WOŚP (lokalizacja - wrocławski rynek)

12 stycznia 2020 r. Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice zaprasza do udziału w 28 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na wrocławskim rynku. Przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji.

O godzinie 12.00 zapraszamy pod małą scenę WOŚP (róg ratusza). Razem z Acteam Marcin Wroński rozruszamy wrocławski rynek. Poprowadzimy ogólnorozwojowy trening z konkursami sprawnościowymi i nie tylko. Opowiemy o najnowszej inwestycji na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice – 3,5 kilometrowej ścieżce pieszo-biegowej. Dla wszystkich aktywnych uczestników przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody m.in. vouchery na jazdę konną Wyższej Szkółki Jazdy Partynice. W godzinach 13.30-16.30 zapraszamy do stoiska WTWK Partynice, gdzie będziemy na Was czekać razem z końmi. Zaprezentujemy elementy Hiszpańskiej Szkoły Jazdy w wykonaniu  Blanki Satory na koniu rasy andaluzyjskiej Escudero VII. Na najmłodszych uczestników czekać  będą nasze kucyki, a nad całością będzie czuwać niezastąpiona Konna Straż Miejska. Konie będą do Waszej dyspozycji, zapraszamy do robienia zdjęć oraz na przejażdżki na kucykach, hiszpańskim królewiczu a także najdzielniejszych koniach Straży Miejskiej.

W 2020 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Wierzymy w misję zapoczątkowaną przez Jurka Owsiaka i naszym uczestnictwem w Orkiestrze pragniemy wesprzeć tę wspaniałą inicjatywę. Hasło tegorocznej orkiestry to “Wiatr w żagle”chcemy pokazać światu, że razem możemy więcej i nawet małe gesty mogą dodać komuś skrzydeł, w tym wypadku chorym dzieciom, które potrzebują specjalistycznego leczenia. Dlatego 12 stycznia wsiadamy na konie i z wiatrem w grzywie ruszamy na wrocławski rynek. Liczymy na Waszą obecność. Do zobaczenia podczas 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

  • Z Dworca Głównego lub Autobusowego: linia 113 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z centrum (Pl. Jana Pawła II): linie 127 i 144 do przystanku “Rondo Św. Ojca Pio” – wejścia na tor od strony ronda
  • Z  osiedla Kozanów linia 126 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w 113 lub 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z pętli Krzyki autobus 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Tramwajem

  • Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku “Przyjaźni”, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Polecamy tą formę dojazdu. Wzdłuż ulicy Karkonoskiej, po obu jej stronach, biegnie ścieżka rowerowa, którą dojedziecie bezpośrednio na tor wyścigów konnych.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl