Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Wstęp wolny

Prawdziwa eksplozja aromatów i smaków! Winiarze i przyjaciele zapraszają na niezapomnianą podróż po świecie dolnośląskich win.

Winiarze ze Stowarzyszenia Winnic Dolnośląskich w jednym miejscu. To idealny moment, aby spróbować nowości, porozmawiać, dowiedzieć się, jak minął rok i jakie wina będą w kolejnych sezonach. Tradycyjnie, jak co roku, czekać na Was będą wyjątkowe degustacje komentowane prowadzone przez najlepszych polskich sommelierów oraz mnóstwo zaprzyjaźnionych rzemieślników, którzy zadbają o idealny food pairing. Nie przegapcie tej okazji!

W tym roku podczas festiwalu Winiarze i Przyjaciele spotkacie:

🍇Winnice: 55-100, Alvarium, Anna, Aries, Bielawska, Celtica, Christopher, Jadwiga, Jakubów, Jaworek, Katarzyna, Kindler, Malicki, Michlewicz, Młynowo, Niemczańska, Niewinne Pole, Otok, Ramut, Rius, Silesian, Silensi, Spod Ślęży, Spokojna, Świdnicka, Trzebnicka, Pałacowa Winnica Godyla, Zakrzewo, Zimna Woda, Eno-Podkówka, Vertigo.

🍎Cydrownie: Cydr Radosny

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

  • Z Dworca Głównego lub Autobusowego: linia 113 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z centrum (Pl. Jana Pawła II): linie 127 i 144 do przystanku “Rondo Św. Ojca Pio” – wejścia na tor od strony ronda
  • Z  osiedla Kozanów linia 126 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w 113 lub 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z pętli Krzyki autobus 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Tramwajem

  • Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku “Przyjaźni”, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Polecamy tą formę dojazdu. Wzdłuż ulicy Karkonoskiej, po obu jej stronach, biegnie ścieżka rowerowa, którą dojedziecie bezpośrednio na tor wyścigów konnych.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl