Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Egzamin na odznaki jeździeckie: JEŻDŻĘ KONNO, BRĄZOWA i SREBRNA

WKJ Partynice zaprasza wszystkich chętnych na egzamin na odznaki: Jeżdżę Konno, Brązową oraz Srebrną. Egzaminy na wyżej wymienione odznaki odbędą się 23.06.2024 r. (Niedziela) na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice.

ZGŁOSZEŃ na odznakę Brązową oraz Srebrną NALEŻY DOKONAĆ DWU TOROWO:

NAJPIERW E-MAILEM U ORGANIZATORA odznaka@torpartynice.pl , a po akceptacji zgłoszenia w ARTEMORZE na stronie PZJ.

Instrukcja rejestrowania się na odznaki Brązową i Srebrna znajdują się na stronie PZJ w zakładce odznaki. Na Odznakę JEŻDŻĘ KONNO zgłaszamy się tylko poprzez maila odznaka@torpartynice.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy na adres: odznaka@torpartynice.pl do dnia 20.06.2024r. (Czwartek) .

Wypożyczenie kuca lub dużego konia– 130 zł – możliwe tylko na Odznakę Jeżdżę Konno

W zgłoszeniu należy podać: nazwisko i imię, miejsce urodzenia, pełny adres zamieszkania (wraz z kodem pocztowym), datę urodzenia, PESEL, rodzaj zdawanej odznaki imię konia/kuca na którym ma się odbywać egzamin, wiek konia!!! (proszę zabrać paszporty do weryfikacji) numer telefonu kontaktowego, wolę rezerwacji boksu bądź jej brak.

Wszelkie informacje zawarte są w regulaminie odznak na stronie www.pzj.pl

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

  • Z Dworca Głównego lub Autobusowego: linia 113 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z centrum (Pl. Jana Pawła II): linie 127 i 144 do przystanku “Rondo Św. Ojca Pio” – wejścia na tor od strony ronda
  • Z  osiedla Kozanów linia 126 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w 113 lub 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z pętli Krzyki autobus 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Tramwajem

  • Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku “Przyjaźni”, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Polecamy tą formę dojazdu. Wzdłuż ulicy Karkonoskiej, po obu jej stronach, biegnie ścieżka rowerowa, którą dojedziecie bezpośrednio na tor wyścigów konnych.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl