Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Egzamin na Brązową i Srebrną odznakę jeździecką oraz odznakę Jeżdżę Konno

 Zapraszamy wszystkich chętnych na egzamin na odznakę Jeżdżę Konno, Brązową oraz Srebrną odznakę jeździecką PZJ. Egzaminy na wyżej wymienione odznaki odbędą się 05.03.2023 r. (Niedziela) na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice. 

 

ZGODNIE Z NOWYMI PRZEPISAMI PZJ- ZGŁOSZEŃ na odznakę Brązową oraz Srebrną NALEŻY DOKONAĆ DWU TOROWO CZYLI

W ARTEMORZE NA STRONIE PZJ ORAZ E-MAILEM U ORGANIZATORA czyli odznaka@torpartynice.pl Instrukcja poniżej: https://dzj.wroclaw.pl/odznaki-jezdzieckie-pzj/ 1) Login na PZJ to: NR PZJ nadany po egzaminie na J.Konno lub nr PZJ zarejestrowanego już zawodnika 2) Hasło to: PESEL uczestnika

Na Odznakę JEŻDŻĘ KONNO zgłaszamy się tylko poprzez maila odznaka@torpartynice.pl Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy na adres: odznaka@torpartynice.pl do dnia 02.03.2023r. (Czwartek)

 

Wszelkie informacje zawarte są regulaminie odznak na stronie www.pzj.pl

 

JEŻDŻĘ KONNO – Minimalny wiek uczestników wynosi 6 lat!!!(wg rocznika urodzenia) Minimalny wiek konia to 5 lat .Wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów.

BRĄZOWA ODZNAKA- Minimalny wiek uczestników wynosi 8 lat!!! Minimalny wiek konia to 6 lat .Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów. Dla uczestników do lat 15 włącznie obowiązkowa jest kamizelka ochronna.

SREBRNA ODZNAKA – zdany egzamin na odznakę brązową, minimalny wiek konia 6 lat.

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

  • Z Dworca Głównego lub Autobusowego: linia 113 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z centrum (Pl. Jana Pawła II): linie 127 i 144 do przystanku “Rondo Św. Ojca Pio” – wejścia na tor od strony ronda
  • Z  osiedla Kozanów linia 126 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w 113 lub 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z pętli Krzyki autobus 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Tramwajem

  • Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku “Przyjaźni”, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Polecamy tą formę dojazdu. Wzdłuż ulicy Karkonoskiej, po obu jej stronach, biegnie ścieżka rowerowa, którą dojedziecie bezpośrednio na tor wyścigów konnych.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl