Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Dolnośląski Związek Jeździecki serdecznie zaprasza na seminarium i kurs sędziowski podstawowy  w skokach przez przeszkody.

Seminarium licencyjne (Nr PZJ:S/L/B/113/2019)  odbędzie się w dniu 2 listopada na WTWK Partynice we Wrocławiu. Prowadzącym będzie sędzia międzynarodowy FEI Krzysztof Niecko. Seminarium przedłuża licencję sędziowską na kolejne dwa lata. Rozpoczęcie o godzinie 10.00 w budynku Okrąglak przy trybunie głównej. Zapisy: kaczkowska@manes.pl.

Kurs sędziowski podstawowy (Nr PZJ: S/P/B/114/2019) w dnach 2 i 3 listopada 2019 roku. Prowadzący sędzia krajowy PZJ 1 klasy Izabela Bek-Kaczkowska.  Kurs nadaje uprawniania sędziego 3 klasy w konkurencji skoki przez przeszkody.  Rozpoczęcie o godzinie 10.00 w budynku Okrąglak przy trybunie głównej. W sobotę godz. 10.00-19.00 zajęcia teoretyczne na sali – budynek Okrąglak. W niedzielę 10.00-16.00 zajęcia praktyczne w hali WTWK Partynice na zawodach regionalnych w skokach przez przeszkody. Zapisy: kaczkowska@manes.pl.

Zapraszamy serdecznie!

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

Z Dworca Głównego lub Autobusowego: autobus 113 (przystanek Wrocław Partynice)
Z centrum (Pl. Jana Pawła II): autobusy 127 i 144  (przystanek: rondo Św. Ojca Pio)
Z pętli Krzyki autobus 612

Tramwajem

tramwaje nr 7 i 17 do przystanku ul. Przyjaźni, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku Wrocław Partynice.

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Gdybyście przyjechali do nas rowerami – tak, mamy stojaki na rowery.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl