Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Dolnośląski Związek Jeździecki serdecznie zaprasza na seminarium i kurs sędziowski podstawowy  w skokach przez przeszkody.

Seminarium licencyjne (Nr PZJ:S/L/B/113/2019)  odbędzie się w dniu 2 listopada na WTWK Partynice we Wrocławiu. Prowadzącym będzie sędzia międzynarodowy FEI Krzysztof Niecko. Seminarium przedłuża licencję sędziowską na kolejne dwa lata. Rozpoczęcie o godzinie 10.00 w budynku Okrąglak przy trybunie głównej. Zapisy: kaczkowska@manes.pl.

Kurs sędziowski podstawowy (Nr PZJ: S/P/B/114/2019) w dnach 2 i 3 listopada 2019 roku. Prowadzący sędzia krajowy PZJ 1 klasy Izabela Bek-Kaczkowska.  Kurs nadaje uprawniania sędziego 3 klasy w konkurencji skoki przez przeszkody.  Rozpoczęcie o godzinie 10.00 w budynku Okrąglak przy trybunie głównej. W sobotę godz. 10.00-19.00 zajęcia teoretyczne na sali – budynek Okrąglak. W niedzielę 10.00-16.00 zajęcia praktyczne w hali WTWK Partynice na zawodach regionalnych w skokach przez przeszkody. Zapisy: kaczkowska@manes.pl.

Zapraszamy serdecznie!

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

  • Z Dworca Głównego lub Autobusowego: linia 113 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z centrum (Pl. Jana Pawła II): linie 127 i 144 do przystanku “Rondo Św. Ojca Pio” – wejścia na tor od strony ronda
  • Z  osiedla Kozanów linia 126 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w 113 lub 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z pętli Krzyki autobus 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Tramwajem

  • Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku “Przyjaźni”, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Polecamy tą formę dojazdu. Wzdłuż ulicy Karkonoskiej, po obu jej stronach, biegnie ścieżka rowerowa, którą dojedziecie bezpośrednio na tor wyścigów konnych.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl