Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Dolnośląski Związek Jeździecki serdecznie zaprasza na seminarium i kurs sędziowski podstawowy  w skokach przez przeszkody.

Seminarium licencyjne (Nr PZJ:S/L/B/113/2019)  odbędzie się w dniu 2 listopada na WTWK Partynice we Wrocławiu. Prowadzącym będzie sędzia międzynarodowy FEI Krzysztof Niecko. Seminarium przedłuża licencję sędziowską na kolejne dwa lata. Rozpoczęcie o godzinie 10.00 w budynku Okrąglak przy trybunie głównej. Zapisy: kaczkowska@manes.pl.

Kurs sędziowski podstawowy (Nr PZJ: S/P/B/114/2019) w dnach 2 i 3 listopada 2019 roku. Prowadzący sędzia krajowy PZJ 1 klasy Izabela Bek-Kaczkowska.  Kurs nadaje uprawniania sędziego 3 klasy w konkurencji skoki przez przeszkody.  Rozpoczęcie o godzinie 10.00 w budynku Okrąglak przy trybunie głównej. W sobotę godz. 10.00-19.00 zajęcia teoretyczne na sali – budynek Okrąglak. W niedzielę 10.00-16.00 zajęcia praktyczne w hali WTWK Partynice na zawodach regionalnych w skokach przez przeszkody. Zapisy: kaczkowska@manes.pl.

Zapraszamy serdecznie!

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

  • Z Dworca Głównego lub Autobusowego: linia 113 do przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z centrum (Pl. Jana Pawła II): linie 127 i 144 do przystanku „Rondo Św. Ojca Pio” – wejścia na tor od strony ronda
  • Z  osiedla Kozanów linia 126 do przystanku „Krzyki”, tam przesiadka w 113 lub 612 do przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z pętli Krzyki autobus 612 do przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Tramwajem

  • Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku „Przyjaźni”, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku „Krzyki”, tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Gdybyście przyjechali do nas rowerami – tak, mamy stojaki na rowery.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl