Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Wrocławskie Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu

Wstęp wolny

W dniach 3-4.10 2020 roku w hali konkursowej WTWK odbędą się Wrocławskie Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu oraz I Eliminacje Halowego Pucharu Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego 2020. Na starcie staną zawodnicy w następujących kategoriach wiekowych: Młodzicy na kucach, Amatorzy, Juniorzy, Seniorzy oraz dwie kategorie otwarte: Open i Open Gold. Kolejne dwie eliminacje będą rozegrane w listopadzie i grudniu, natomiast na koniec zawodnicy zmierzą się także w Finale Pucharu DZJ, który odbędzie się w grudniu. Konkursy regionalne i towarzyskie odbędą się w siedmiu rundach od klasy L do CC.

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

Z Dworca Głównego lub Autobusowego: autobus 113 (przystanek Wrocław Partynice)
Z centrum (Pl. Jana Pawła II): autobusy 127 i 144  (przystanek: rondo Św. Ojca Pio)

Tramwajem

tramwaje nr 2 i 6 do pętli Krzyki, tam przesiadka w autobus 113 lub 612 i wysiadamy na przystanku Wrocław Partynice.

tramwaje nr 7 i 17 do przystanku ul. Przyjaźni, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku Wrocław Partynice.

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Gdybyście przyjechali do nas rowerami – tak, mamy stojaki na rowery.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl