Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Woltyżerka jest treningiem akrobatycznym na stępującym lub galopującym koniu, kształtującym siłę gibkość oraz równowagę.
Żaden inny sport jeździecki nie angażuje tak wielu grup mięśniowych naszego ciała. Dzięki dodatkowemu bodźcowi, którym jest ruch stępującego lub galopującego konia, woltyżerka jest tą dyscypliną sportową, która w szczególny sposób, wzmacnia mięśnie posturalne.

Doskonała forma spędzania wolnego czasu, wspaniała zabawa, niezapomniana przygoda. Woltyżerka jest idealnym, a wręcz niezbędnym treningiem uzupełniającym dla każdego kto rozpoczyna naukę jazdy konnej oraz dla zaawansowanych jeźdźców wszystkich dyscyplin. W krajach zachodnich jest uważana za nieodzowny element pomocniczy w drodze do sukcesów jeździeckich. Nawet wielcy mistrzowie skoków, ujeżdżenia i WKKW często ćwiczą woltyżerkę poprawiając w ten sposób swój dosiad i równowagę na koniu.

Woltyżerka na WTWK Partynice prowadzona jest przy użyciu profesjonalnego sprzętu jeździeckiego na ziemi, przyrządach oraz oczywiście koniach. Nasze stadko liczy trzy bardzo dobrze wyszkolone, cudowne konie. Bastion, Candy oraz Nefryt przyporządkowane są wielkością do wieku, rozmiarów oraz umiejętności zawodników. Nasze „Pegazy” idealnie spisują się w tej wymagającej dyscyplinie jeździeckiej.

Kształcimy zawodników zarówno początkujących jak i sięgających poziomu międzynarodowego, których posiadamy w naszym zespole. Na rok 2021 trójka naszych Juniorów zakwalifikowała się do Kadry Narodowe PZJ. Obecny skład naszych woltyżerów liczy 35 osób.

Nasz zespół trenerów liczy trzy osoby: Tomasz Ogonowski, Eryk Złoty i Karolina Śniegucka. Każdy z nich ma za sobą historię wielu startów w zawodach krajowych jak i międzynarodowych.

Inicjatorem naszej woltyżerki jest Tomasz Ogonowski. Reprezentant Polski, uczestnik Mistrzostw Świata i Europy, pięciokrotny Mistrz Polski.

Regularne treningi prowadzone są w stałych, zamkniętych grupach. Trwają od 1,5 do 2 godzin, w czas zajęć wliczona jest praca trenera z zawodnikami na ziemi, sztucznym oraz żywym koniu.

 

CENNIK

70 zł za trening x ilość treningów w miesiącu. Opłata miesięczna, jednorazowa.

Zapisy

Zakup karnetów oraz zapisy online więcej

Masz pytania? Zadzwoń.

📞 71 333 45 17 / 691 495 923  pon.-pt.: od 11:00 do 14:00