img: Inferna i Mimir w niemieckim handikapie

Inferna i Mimir w niemieckim handikapie

Dwa konie z partynickiej stajni trenera Roberta Świątka, Inferna i Mimir, po ubiegłorocznych zwycięstwach w Niemczech znalazły się w niemieckim handikapie koni przeszkodowych opublikowanym w posezonowym raporcie za 2019 rok.

Inferna do wygranej w marcu gonitwy z przeszkodami Pro Hindernisrennen in Krefeld – Preis der H. Wittfeld Handelsges. f. Stahlerz. mbH w Krefeld dorzuciła w lipcu drugie miejsce w Preis des Grand-Hotels Harzburger Hof – German Grand National w Bad Harzburgu i w posezonowym handikapie została sklasyfikowana na ósmym miejscu z ratingiem 73.

Mimir dość nieoczekiwanie zwyciężył w Preis vom Ehrenmitglied Günter Schulze – 1. Lauf RaceBets.de-Seejagdrennen Challenge w Bad Harzburgu i jest w posezonowym handikapie dziesiąty z ratingiem 71.

Listę najlepszych koni przeszkodowych w Niemczech w sezonie 2019 otwiera Wutzelmann (86), którego pokonały oba partynickie konie.

Inferna swój pierwszy start w sezonie, 17 marca 2019 w Krefeld, zamieniła na łatwe zwycięstwo w gonitwie z przeszkodami Pro Hindernisrennen in Krefeld – Preis der H. Wittfeld Handelsges. f. Stahlerz. mbH, zostawiając w pokonanym polu m.in. bitego faworyta Wutzelmanna:

W lipcu Inferna doskonale pobiegła również w najważniejszej gonitwie sezonu – Preis des Grand-Hotels Harzburger Hof – German Grand National w Bad Harzburgu, gdzie finiszowała druga za faworytem Serienlohnem:

Mimir po fantastycznej walce na finiszu odniósł w lipcu niespodziewane zwycięstwo w Preis vom Ehrenmitglied Günter Schulze – 1. Lauf RaceBets.de-Seejagdrennen Challenge w Bad Harzburgu, bijąc dwójkę faworytów – Good Girl i Wutzelmanna:

Ostatnie newsy