img: Gramy z WOŚP !

Gramy z WOŚP !

Jak co roku Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice aktywnie włącza się w akcję Jurka Owsiaka i pomaga zbierać pieniądze w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W tym roku podczas aukcji WOŚP-u można licytować specjalny pakiet lekcji nauki jazdy konnej na Colorado, pierwsze z zajęć poprowadzi osobiście dyrektor WTWK Partynice – Jerzy Sawka.
Ponadto na terenie kompleksu, dokładnie w sklepie z artykułami jeździeckimi „Mustang”, znajduje się puszka WOŚP, do której możecie wrzucać gotówkę.

 

Colorado to następca Damara – konia Bohuna z filmu „Ogniem i mieczem”, który niestety odszedł w 2020 roku dożywając 27 lat.
Colorado pojawił się na Partynicach w ubiegłym roku i z miejsca zjednał sobie sympatię wszystkich pracowników oraz osób uczęszczających na lekcje nauki jazdy konnej. Jest to koń niezwykły, ma za sobą udział w kilku happeningach m.in. wizytację jednego z nowo zakupionych autobusów wrocławskiego MPK, czy też udział w programie Radio Ram realizowanym z okazji dwudziestolecia stacji, Colorado wszedł do budynku, w którym znajdowało się studio. Wziął również udział w nagrywaniu  partynickiego spotu, który odbił się szerokim echem w sieci. Zrealizowany w komediowo-westernowej konwencji klip, w którym dyrektor Jerzy Sawka na galopującym Colorado rozprawia się z wirusem covid-19 obejrzało 70 000 internautów !

Link do aukcji:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/wylicytuj-5-lekcji-jazdy-konnej-na-colorado-xay

Licytacja trwa do 29 stycznia 2021 r.

Chcących wspomóc Orkiestrę gotówką zapraszamy do znajdującego się na terenie partynickiego kompleksu sklepu z artykułami jeździeckimi „Mustang”, w którym ustawiona została  puszka WOŚP.
Sklep jest czynny w godz. 11:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku, natomiast w sobotę w godz.  11:00 – 14:00.

Ostatnie newsy