img: Gramy z Owsiakiem

Gramy z Owsiakiem

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice tradycyjnie już bierze udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W tym roku do wylicytowania przeznaczył pakiet „VIP na wyścigach konnych”. Zwycięzca aukcji stanie się jedną z najważniejszych osób Otwarcia Sezonu Wyścigowego na Partynicach – weźmie udział w lunchu VIP, udekoruje zwycięzców jednej z gonitw oraz zajmie miejsce w bryczce jadącej na czele uroczystej parady otwierającej dzień wyścigowy.

Link do aukcji – TUTAJ 

OTWARCIE SEZONU

Otwarcie Sezonu to, obok Wielkiej Wrocławskiej, jeden z dwóch najważniejszych dni sezonu wyścigowego na Partynicach. Wyścigowy hipodrom odwiedza wtedy pomiędzy 15 a 20 tys. widzów. W programie sportowym dnia znajdują się wszystkie rodzaje gonitw, czyli te rozgrywane na dystansach płaskich, płotowe oraz z przeszkodami (typu cross-country). Natomiast w zapisie melduje się czołówka polskich, czeskich i szwedzkich jeźdźców.

„PAKIET VIP NA WYŚCIGACH KONNYCH”

LUNCH
Tuż przed startem pierwszej gonitwy dnia w strefie VIP odbywa się lunch, w którym biorą udział goście ze świata biznesu, polityki, sportu i kultury. Aby wziąć w nim udział należy posiadać imienne zaproszenie. Takie zaproszenie jest elementem licytowanego w aukcji WOŚP „Pakietu VIP na wyścigach konnych”.

PARADA OTWARCIA – MIEJSCE W BRYCZCE
Gonitwę o Nagrodę Otwarcia Sezonu poprzedza uroczysta parada, na czele której jedzie czterokonny zaprzęg z bryczką, a w niej wyjątkowi goście toru dostępujący zaszczytu udziału w oficjalnym Otwarciu Sezonu. Miejsce w bryczce stanowi element licytowanego w aukcji WOŚP „Pakietu VIP na wyścigach konnych”.

UDZIAŁ W DEKORACJI ZWYCIĘZCÓW
Po każdej gonitwie zwycięzcy (właściciel konia, trener i jeździec oraz zwycięski koń) są nagradzani na padoku wyścigowym. Ceremonia odbywa się na podium dekoracyjnym. Udział w dekoracji zwycięzców gonitwy stanowi element licytowanego w aukcji WOŚP „Pakietu VIP na wyścigach konnych”.

Wszystkie elementy pakietu będą do zrealizowania podczas Otwarcia Sezonu 2023 na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice, w niedzielę 23 kwietnia 2023 roku.

 

Link do aukcji – TUTAJ

 

Ostatnie newsy