img: Główne gonitwy z partynickimi końmi

Główne gonitwy z partynickimi końmi

Najważniejsze gonitwy niedzieli na Służewcu – to Nagroda Janowa (Przychówku) i Nagroda Ofira, a w każdej z nich na liście startowej jest reprezentant partynickich stajni wyścigowych.

Nagroda Janowa (Przychówku) przeznaczona jest dla 4-letnich ogierów i klaczy czystej krwi arabskiej hodowli krajowej i odbywa się na dyst. 2600 m. Lista startowa liczy 15 uczestników, wśród których znalazł się Ember trenowany przez Małgorzatę Kryszyłowicz.

W Nagrodzie Ofira na dyst. 2400 m, w której rywalizują 4-letnie i starsze konie czystej krwi arabskiej, pobiegnie Gensik trenera Michała Borkowskiego.

Tr. M. Borkowski siodłał będzie też El Pago Pago w gonitwie dla 4-l. i st. koni III gr. (1200 m), do której zapisana jest również Australian Reef trenowana przez Tadeusza Dębowskiego i Marlenę Stanisławską.

Roc’h Breizh trenera Roberta Świątka ma zgłoszenie do gonitwy dla 4-l. i st. koni III gr. (2200 m), Echeveria trenera Wiesława Kryszyłowicza – do gonitwy dla 3-l. klaczy czystej krwi arabskiej II gr. hodowli krajowej (2000 m), a Dioriska tr. M. Borkowskiego – do gonitwy dla 4-l. i st. koni czystej krwi arabskiej III gr. (2200 m).

Fot. Agata Władyczka

Ostatnie newsy