img: Ever Soleado w Mediolanie

Ever Soleado w Mediolanie

Ever Soleado z partynickiej stajni trenera Roberta Świątka wystartuje w sobotę na torze San Siro w Mediolanie w gonitwie z płotami dla trzyletnich koni Premio Giulio Berlingeri (G2 3600 m 44.000 euro). Pojedzie na nim Niklas Loven.

Ever Soleado należący do Wiesława Jakuba Kartusa wygrał w październiku na Partynicach Nagrodę Przewodniczącego Sejmiku Dolnośląskiego, czyli finał rywalizacji trzylatków w gonitwach z plotami.

W gonitwie z przeszkodami dla czteroletnich koni Premio Staffe d’Oro (G3 3600 m 33.000 euro) pobiegnie Avestan tego samego właściciela. Trenowany w Czechach przez Grzegorza W. Wróblewskiego koń zwyciężył we Wrocławiu w Nagrodzie Marszałka Województwa Dolnośląskiego, będącej finałem rywalizacji czterolatków w gonitwach z przeszkodami.

Na starcie Grande Steeple Chase di Milano (G1 5000 m 65.000 euro) stanie Cosmic Magic, niepokonana w czterech startach na Partynicach klacz czeskiego trenera Radima Bodlaka, zwyciężczyni Wielkiej Wrocławskiej Nagrody Prezydenta Wrocławia i Crystal Cup o Nagrodę Portu Lotniczego Wrocław. W stawce jest również Dallina (wł. W. J. Kartus, tr. G. W. Wróblewski), czwarta w Wielkiej Wrocławskiej, a także Annie Reilly (tr. G. W. Wróblewski), druga w Wielkiej Partynickiej Nagrodzie Totalizatora Sportowego.

Ostatnie newsy