img: Dzień pełen niespodziewanych rozstrzygnięć

Dzień pełen niespodziewanych rozstrzygnięć

Klacz Una Emocion (Konrad Brygier) dość łatwo pokonała rywali i sięgnęła po zwycięstwo w gonitwie otwierającej mityng. Na drugiej pozycji przybiegła Uwertura (Patrycja Kłóś), a trzecia była Travilla (Joanna Rychlak). Zawiodła faworyzowana Frozen Bronze (Jan Kołakowski), która kończyła wyścig dopiero na czwartym miejscu. Zwycięską klacz trenuje Małgorzata Kryszyłowicz.

Gonitwę eksterierową dla klaczy arabskich wygrała jedna z faworytek Piękna Panna (Karolina Dynarowska). Drugie miejsce obroniła El Rosill (Patrycja Kłóś), do której w końcówce mocno zbliżyła się finiszująca polem Wiosenna Róża (Victor Popov). Zwyciężczynię trenuje Małgorzata Kryszyłowicz.

W gonitwie sprinterskiej stawkę poprowadził Freddyisready (Cornelia Fraisl), w połowie finiszowej prostej dość łatwo wyprzedziła go Dazeekha (Konrad Brygier). Mocnym finiszem w swoim stylu na trzecie miejsce wskoczył Nider (Dmitry Petryakov). Zwycięską Dazeekhę trenuje Monika Krzyśków.

Ze zgrupowanej stawki trzyletnich arabów na finiszowej prostej do przodu wysunął się Echtor (Natalia Hendzel), którego w samym celowniku o nos wyprzedził Sahib Al Jalala (Kamila Maryniak). Na trzecie miejsce z dalszej pozycji finiszował Pablo (Cornelia Fraisl). Trenerem zwycięzcy jest Michał Romanowski.

W niesamowitej walce, jaką szóstka trzylatków stoczyła na finiszowych metrach, ostatnie słowo należało do Bertrimonta (Victor Popov). Tuż za nim w niewielkich odstępach (½ – szyja – ½ – ½ – nos) przybiegły Old Navy (Petro Nakoniechnyi) i King Age of Jape (Natalia Hendzel) oraz pozostała trójka. Zwycięzcę trenuje Emil Zahariev.

Ostatnim zwycięzcą dnia został niespodziewanie Unkas (Martyna Sommer), który niemal od początku prowadził i chociaż na finiszowej prostej naciskała go Sini (Konrad Brygier), nie pozwolił odebrać sobie pierwszego miejsca; na trzecie finiszował Dabadiyan (Patrycja Kłóś). Trenerem zwycięzcy jest Tadeusz Dębowski.

Fot. Agata Władyczka

Ostatnie newsy