Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Informacje praktyczne

Wstęp na Wrocławski Tor Wyścigów Konnych jest bezpłatny, również podczas dni wyścigowych.

Jeżeli wybieramy się na wyścigi dobrze będzie jednak zabrać ze sobą portfel, ponieważ na miejscu działa strefa gastronomiczna, w której serwowane są dania na ciepło, dania słodkie (gofry, wata, rurki z kremem), lody, napoje ciepłe: kawa, herbata, napoje zimne oraz piwo. Miejsca na trybunach są nienumerowane i ogólnodostępne.
Program zawodów, który stanowi kompendium wiedzy o danym dniu wyścigowym, z charakterystyką koni zgłoszonych do gonitw, kosztuje 5 zł. Warto też odłożyć trochę gotówki na grę, najtańszy zakład to koszt 3 zł. Jeżeli przychodzimy z dziećmi, bądźmy przygotowani na wydatki związane z przejażdżkami na kucach (5 zł – 1 jazda) oraz atrakcje strefy „dmuchańców”.
Toalety są ogólnodostępne i bezpłatne. Na terenie hali pod trybuną główną znajdują się dwa przewijaki. Obok trybuny głównej znajdziecie stojaki na rowery. Miejsca siedzące znajdują się na trybunach – łącznie 1400 miejsc. Na terenie przed trybunami każdorazowo wystawiamy kilkadziesiąt leżaków. Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby w ciepłe dni przychodzili Państwo z własnymi leżakami lub kocykami.
Mile widziane jest eleganckie ubranie zgodnie z zasadami dress code, aczkolwiek nie jest to warunek konieczny aby zasiąść na trybunie głównej. Dress code jest obowiązkowy tylko podczas tzw. „dużych dni wyścigowych” Otwarcie Sezonu (kwiecień/maj), Crystal Cup & Ladies Day (czerwiec) oraz Wielka Wrocławska & Gentlemans Day do wejścia na teren loży VIP (dotyczy dnia wyścigowego, wstęp na lunch VIP przed oficjalnym startem dnia jest możliwy tylko za imiennymi zaproszeniami).