img: Derbowa Gala z partynickimi końmi

Derbowa Gala z partynickimi końmi

Paradise Hill w Westminster Derby, Hipop de Loire w Nagrodzie Prezesa, Colonelle w Memoriale Jurjewicza – w niedzielę na Służewcu Gala Derby z udziałem partynickich koni w najważniejszych gonitwach mityngu.

Wśród 13 uczestników Westminster Derby (G1 2400 m 175.000 zł) znalazła się Paradise Hill trenera Michała Borkowskiego. Pojedzie na niej Dastan Sabatbekov.

Trenowany również przez M. Borkowskiego Hipop de Loire zmierzy się z czołówką starszych folblutów w Nagrodzie Prezesa Totalizatora Sportowego (L 2600 m 94.500 zł), a jego jeźdźcem będzie także D. Sabatbekov.

W Memoriał Fryderyka Jurjewicza (L 1600 m 52.500 zł) dla 3-letnich i starszych koni pobiegnie Colonelle trenera Łukasza Sucha. Pojedzie na niej Konrad Mazur.

Gabriella Essence tr. Ł. Sucha i Kurierka tr. M. Borkowskiego rywalizować będą z rówieśniczkami w Nagrodzie Novary, gonitwie dla 3-letnich klaczy I grupy (2000 m).

El Pago Pago tr. M. Borkowskiego wystartuje w gonitwie dla 3-letnich i starszych koni II grupy (1400 m), Air Chief Dancer tego samego trenera pobiegnie w handikapie III grupy dla 3-letnich koni (1600 m), a Książę Persji tr. Ł. Sucha rywalizować będzie w gonitwie dla 4-letnich i starszych koni II grupy (2000 m).

Fot. Agata Władyczka

Ostatnie newsy