img: Cztery razy podium na Służewcu

Cztery razy podium na Służewcu

Et Tu Brute dosiadany przez swojego trenera Pawła Pałczyńskiego zajął drugie miejsce w Nagrodzie Tunisa, gonitwie z płotami dla trzylatków na dystansie 2800 m. Zwyciężył Palm Club trenera Janusza Kozłowskiego, dosiadany przez Ulana Kozhomkulova.

Drugie miejsce w sprinterskiej gonitwie na dyst. 1000 m dla 3-letnich i starszych koni IV grupy wywalczył pod Sanzharem Abaevem El Pago Pago trenera Michała Borkowskiego. Gonitwę wygrał Polonez trenowany przez Saliha Plavaca i dosiadany przez Dastana Sabatbekova.

Na drugim miejscu swój występ w gonitwie dla 3-letnich koni czystej krwi arabskiej II grupy hodowli krajowej (2200 m) ukończył też Harun RA trenerki Justyny Domańskiej, który pod S. Abaevem uległ o dwie długości trenowanemu przez Krzysztofa Ziemiańskiego Westfalowi z Ireneuszem Wójcikiem w siodle.

Dobrze w gonitwie dla 4-letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej wyłącznie III gr. (1800 m) wypadł Zhaker Muscat tr. M. Borkowskiego. Dosiadany przez Nikolę Cyrkler wywalczył trzecie miejsce, a zwyciężył Sjabahar ,OA’ trenerki Cornelii Fraisl, dosiadany przez Temura Kumarbeka Uulu.

Fot. Agata Władyczka

Ostatnie newsy