img: Colonelle wygrała Nagrodę Rzeki Wisły!

Colonelle wygrała Nagrodę Rzeki Wisły!

Duży sukces odniosła partynicka klacz Colonelle ze stajni trenera Łukasza Sucha, wygrywając w niedzielę na Służewcu pozagrupową Nagrodę Rzeki Wisły.

W gonitwie kat. B dla 3-letnich i starszych klaczy na dystansie 2000 m, po wycofaniu Paradise Hill trenera Michała Borkowskiego, wrocławskie stajnie reprezentowały podopieczne tr. Ł. Sucha – trzyletnia Gabriella Essence i pięcioletnia Colonelle.

Prowadzona spokojnie w dystansie przez Martina Srneca pięciolatka z Wrocławia na końcowej prostej odskoczyła rywalkom i wygrała bardzo łatwo, a jej przewaga nad faworytką Wedding Ring (Anton Turagaev) czempiona trenerów Adama Wyrzyka wyniosła trzy długości.

Zwycięstwo w Nagrodzie Rzeki Wisły to drugi pozagrupowy sukces Colonelle, po tym jak w czerwcu wygrała we Wrocławiu Nagrodę Konstelacji.

Ponadto w niedzielę na stołecznym torze drugie miejsce zajmowały konie tr. M. Borkowskiego: Zhaker Muskat w gonitwie dla 3-letnich koni czystej krwi arabskiej II grupy (1800 m), Hadjar w gonitwie dla 4-letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej II grupy (2000 m) oraz Esrar Al Khalediah w gonitwie dla 4-letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej IV grupy (1400 m).

Fot. Agata Władyczka

Ostatnie newsy