CSI Wrocław 2019 - Tor Partynice

Ogłoszenia

Strona stosuje mechanizm plików „cookies” Dowiedz się więcej
08.11.2019

CSI2* Wrocław – skoki na międzynarodowym poziomie

W tym roku największa jeździecka skokowa impreza we Wrocławiu odbędzie się w dniach 8-10 listopada w hali Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych. To już piąta, a druga w randze CSI edycja imprezy organizowanej przez Klub Sportowy Jumping Events, przy współudziale WTWK Partynice i firmy WAGO.

Program

Podczas trzech dni rozegranych zostanie 16 konkursów, podzielonych na cztery rundy. Największym zainteresowaniem zawodników i kibiców cieszyć się będzie na pewno zaliczane do światowego rankingu Grand Prix, z pulą nagród 100 000 złotych. Niemałe premie finansowe organizator przewidział tez w innych konkursach, jak chociażby w finałach rund Średniej (20 000 zł) i Małej (10 000 zł), oraz sobotnim konkursie Dużej Rundy.

Nowością jest Elite Tour. Na poziomie 110 cm powalczyć mogą zarówno amatorzy, biznesmeni, jak i zaczynający swoja przygodę ze sportem (wykluczeni z tej rywalizacji są zawodnicy startujący na poziomie 130 cm i wyżej). Poza premiami finansowymi organizator położy tu duży nacisk na okazałe nagrody honorowe. Młode konie rywalizować będą w CSIYH. Zwieńczeniem Rundy pięcio- i sześciolatków będzie finał (z rozgrywką) pod nazwą Talent 2019.

Organizatorzy spodziewają się udziału 200 par z co najmniej pięciu krajów. Na starcie zjawi się na pewno cała polska czołówka.

Jak zawsze kibice będą mogli liczyć na dodatkowe pozasportowe atrakcje. W tym roku gwiazdami pokazów będą konie i amazonki Teatru Konnego Cabriola.

Więcej informacji na www.csiwroclaw.pl

 

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Autobusem

Z Dworca Głównego lub Autobusowego: autobus 113 (przystanek: Karkonoska Partynice)
Z Dworca Głównego lub Autobusowego: autobus 112 (przystanek: Wyścigowa)
Z Dworca Głównego (ul. Sucha) autobus 862
Z centrum (np.przystanek J.P.2) Autobus 127 (przystanek: Zwycięska)

Tramwajem

2, 6, 7 i 17 do pętli Krzyki, tam przesiadka w autobusy 113, 612, 852, 862, 872, 892 (przystanek Wrocław Partynice). Można też tramwajami 7 i 17 dojechać na przystanek „Przyjaźni” i stamtąd pieszo już dojść na teren Toru.

Szczegóły dojazdu polecamy również sprawdzić na niezawodnej aplikacji jakdojade.pl

Rowerem

Gdybyście przyjechali do nas rowerami – tak, mamy stojaki na rowery.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!