Statystyki - Tor Partynice

Ogłoszenia

Strona stosuje mechanizm plików „cookies” Dowiedz się więcej

Jeźdźcy

1 Konrad Brygier 8
2 Cornelia Fraisl 7
3 Natalia Hendzel 6
4 Ulan Kozhomkulov 5
4 Małgorzata Kryszyłowicz 5
6 Andrij Chopyk 4
6 Karolina Dynarowska 4
6 Jakub Pavlicek 4
9 Niklas Loven 3
9 Dmitry Petryakov 3
11 Thomas Boyer 2
11 Błażej Giedyk 2
11 Aleksandr Kabardov 2
11 Petro Nakoniechnyi 2
11 Christopher Roberts 2
11 Joanna Rychlak 2
11 Esentur Turganaaly Uulu 2
18 Sertash Ferhanov 1
18 Michal Hrouda 1
18 Karolina Kamińska 1
18 Aslan Kardanov 1
18 Patrycja Kłóś 1
18 Kamila Maryniak 1
18 Michal Miksovsky 1
18 Marcel Novak 1
18 Dominik Pastuszka 1
18 Claudia Pawlak 1
18 Victor Popov 1
18 Lukas Sloup 1
18 Pavel Slozil 1
18 Martyna Sommer 1
18 Kateryna Suleymanova 1
18 Anton Turgaev 1
18 Daniel Vyhnalek 1

Trenerzy

1 Małgorzata Kryszyłowicz 12 165000
2 Michał Borkowski 10 139800
3 Michał Romanowski 9 63100
4 Robert Świątek 7 236000
5 Franciszek Wołoszyn 7 117000
6 Wojciech Chaboski 6 69900
7 Tadeusz Dębowski 4 81300
8 Emil Zahariev 3 18000
9 Radim Bodlak 2 92800
10 Elwira Porębna 2 49800
11 Justyna Domańska 2 22900
12 Cestmir Olehla 2 18800
13 Monika Krzyśków 2 16500
14 Przemysław Łucki 2 15800
15 Hana Kabelkova 1 103000
16 Pavel Poles 1 45200
17 Jana Novakova 1 25000
18 Grzegorz Wróblewski 1 23800
19 Tomasz Pastuszka 1 23000
20 Roman Piwko 1 17300
21 Iwona Wróblewska 1 8400
22 Eva Zahorova 1 8000
23 Paweł Talarek 1 7800
24 Janusz Kozłowski 1 7700

Zwycięzcy na innych torach

17.03.2019 8l Inferna Krefeld stipl 3500 m tr Adam Suchorzewski
28.04.2019 4l Pontarion Warszawa-Służewiec I gr. (Skowronka) 2000 m tr Justyna Domańska
04.05.2019 3l Silba Warszawa-Służewiec III gr. 1400 m tr Michał Borkowski
12.05.2019 5l Anood Al Khalediah Warszawa-Służewiec II gr. 1800 m tr Michał Borkowski
08.06.2019 4l Awasef Al Khalediah Warszawa-Służewiec I gr. (hkp El Paso) 1800 m tr Michał Borkowski
09.06.2019 5l Urugwajka Warszawa-Służewiec III gr. 1400 m tr Michał Borkowski
07.07.2019 4l Harlem Warszawa-Służewiec II gr. 1400 m tr Michał Borkowski
07.07.2019 5l Largo Forte Warszawa-Służewiec II gr. 2000 m (dyskw.) tr Michał Borkowski
21.07.2019 9l Mimir Bad Harzburg stipl 3550 m tr Robert Świątek
04.08.2019 6l Subiectum Warszawa-Służewiec III gr. 1300 m tr Michał Borkowski
18.08.2019 5l Anood Al Khalediah Warszawa-Służewiec AlKhalPolCup (A) 1600 m tr Michał Borkowski
24.08.2019 4l Ragane Warszawa-Służewiec I gr. (Villarsa) 2400 m tr Michał Borkowski
31.08.2019 3l Silba Warszawa-Służewiec IV gr. 1300 m tr Michał Borkowski
15.09.2019 2l I Belive In Angels Warszawa-Służewiec I gr. (Kadyksa) 1200 m tr Wojciech Chaboski
28.09.2019 4l Sahm Al Khalediah Warszawa-Służewiec II gr. 2000 m tr Michał Borkowski
29.09.2019 3l Sombor Warszawa-Służewiec IV gr. 1600 m tr Michał Borkowski
05.10.2019 5l Pipasol Warszawa-Służewiec IV gr. 1400 m tr Michał Borkowski
19.10.2019 2l Noble Prince Warszawa-Służewiec II gr. 1600 m tr Michał Borkowski
26.10.2019 6l Subiectum Warszawa-Służewiec II gr. 1300 m tr Michał Borkowski
26.10.2019 4l Dodge Warszawa-Służewiec III gr. 1800 m tr Justyna Domańska
27.10.2019 6l Tebinio Warszawa-Służewiec III gr. (hkp) 2200 m tr Małgorzata Kryszyłowicz
03.11.2019 5l Urugwajka Warszawa-Służewiec IV gr. 1300 m tr Michał Borkowski
09.11.2019 4l Harlem Warszawa-Służewiec I gr. (Pawimenta) 1200 m tr Michał Borkowski

 

Archiwum 2018