Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Pokaz Monty Roberts w Polsce – drugi pokaz

Dwa dni z Monty Robertsem we Wrocławiu. Zapraszamy 16 i 17 listopada

Monty Roberts legendarny zaklinacz koni, trener wielu koni klasy mistrzowskiej, trener koni wyścigowych, wygrywających najsłynniejsze gonitwy na świecie, 11-krotny zwycięzca mistrzostw świata, twórca metody "Join Up" w komunikacji z końmi - będzie w Polsce prezentował swoje metody pracy z końmi bez przemocy, oparte na budowaniu zaufania, wzajemnym szacunku i komunikacji między człowiekiem i koniem. Pokaz będzie tłumaczony symultanicznie na język polski. Organizatorem wydarzenia jest Magdalena Stanik

17 listopada 18:30 – 22:30

Takiego wydarzenia jeszcze nie było!!!!
Monty Roberts, Iwona Guzowska i Mateusz Murański
będą razem pracować z końmi podczas pokazu Monty Roberts`a we Wrocławiu 17 listopada!

Polskie gwiazdy u boku najsłynniejszego zaklinacza koni będą pokazywać pracę z końmi metodami Monty Robertsa i procedurę Join Up.

Podczas pokazu MONTY ROBERTS będzie pracował z 4 końmi zgłoszonymi przez Was.
Monty zaprezentuje
– pracę z surowym koniem, który nigdy nie miał siodła, ani człowieka na grzbiecie, koń podczas pokazu przyjmie pierwsze siodło w swoim życiu i pierwszego człowieka na grzbiecie,
– nauka wchodzenia do przyczepki z koniem
– pokaz korekty konia z problemami behawioralnymi, np. konia, który nie daje nóg, kopie, jest płochliwy, nie daję się dotknąć w głowę, lub nie akceptuje zabiegów weterynaryjnych, itp.
– pokaz jak pracować z koniem, który wykazuje problemy czy bunt podczas jazdy pod siodłem, np. bryka, staje dęba, kopie, gryzie, itp.

Ponadto będziemy mogli obejrzeć, jak Monty uczy zaproszone gwiazdy metody Join Up.

Iwona Guzowska – Mistrzyni Świata i Europy w kick-boxingu, pierwsza Polka, która została mistrzynią Europy i Świata w boksie zawodowym, posłanka na Sejm RP, trener biznesu i mentor rozwoju, zawsze trzymająca się zasad fair-play i wielbicielka koni.

Mateusz Murański – aktor, gwiazda seriali „Lombard- Życie pod Zastaw” w TV Polsat, „Policjantki i Policjanci”, absolwent Szkoły Aktorstwa i Musicalu we Wrocławiu trenuje sztuki walki – nie ma nic wspólnego z końmi!!!!

Dlaczego?
Chcemy pokazać
– jak pracować z końmi bez przemocy, w oparciu o komunikacje w języku koni body language, budując zaufanie i szacunek
– Join Up to praktyczna wiedza o treningu koni
– każdy może się tego nauczyć
– jest to prostsze niż myślicie i daje lepsze i długotrwałe efekty!

Co z tego wyniknie????
– świetne show, pełne emocji i wzruszeń
– inspiracja i nauka
– możliwość spotkania z gwiazdami

Nie możecie tego przegapić!
bilety jeszcze dostępne na

www.montyrobertswpolsce.pl

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

  • Z Dworca Głównego lub Autobusowego: linia 113 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z centrum (Pl. Jana Pawła II): linie 127 i 144 do przystanku “Rondo Św. Ojca Pio” – wejścia na tor od strony ronda
  • Z  osiedla Kozanów linia 126 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w 113 lub 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z pętli Krzyki autobus 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Tramwajem

  • Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku “Przyjaźni”, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Polecamy tą formę dojazdu. Wzdłuż ulicy Karkonoskiej, po obu jej stronach, biegnie ścieżka rowerowa, którą dojedziecie bezpośrednio na tor wyścigów konnych.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl