Announcements

Font size

A A A

Contrast

Już w niedzielę 5 czerwca o godz. 12.00 rozpocznie się jubileuszowy X Piknik Olimpijski Wrocławia i Dolnego Śląska. Organizowana cyklicznie impreza na stałe wpisała się w kalendarium wydarzeń na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice. Na uczestników tegorocznej edycji ponownie czeka całe mnóstwo różnorodnych atrakcji.

Wielkie gwiazdy sportu na otwarciu
W niedzielę 5 czerwca, w samo południe na Partynicach 10. Piknik Olimpijski Wrocławia i Dolnego Śląska. Imprezę zainaugurują przedstawiciele Regionalnej Rady Olimpijskiej: dwukrotna mistrzyni olimpijska w strzelectwie – Renata Mauer-Różańska oraz czterokrotny olimpijczyk i trzykrotny medalista mistrzostw Europy w koszykówce – Mieczysław Łopatka.

Atrakcje na Partynicach dla każdej grupie wiekowej
Na wrocławskich Partynicach zobaczymy między innymi prezentację olimpijczyków i paraolimpijczyków, Bieg Śladem Konia i liczne występy muzyczne.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie miasteczko sportowe Wrocławskiego Szkolnego Związku Sportowego. Tu chętni zagrają w unihokeja, piłkę nożną, piłkarzyki czy ringo.

Również najmłodsi nie powinni się nudzić! Na 10. Pikniku Olimpijskim Wrocławia i Dolnego Śląska pojawi się możliwość przejażdżki na kucyku, kino 9D, a także bezpłatne dmuchane zamki.

W trakcie Pikniku wodę zapewni MPWiK w ramach akcji “Pij kranówkę” . Zapraszamy uczestników byśmy wspólnie zadbali o środowisko i w miarę możliwości prosimy zabrać ze sobą bidony na wodę.

How to get

By public transport

By bike

By car

By bus

From the Main Railway Station: bus 113 (stop: Karkonoska Partynice)
From the City Centre (PL. JANA PAWŁA II): bus 127 and 144 (stop: Zwycięska)

By tram

2, 6, 7 and 17 to the Krzyki loop, change there at buses 127 and 144  (stop: Zwycięska) or 113 (stop: Karkonoska Partynice)

We recommend using the application: jakdojade.pl and google maps.

By bike

If you come to us with bicycles – yes, we provide bike racks.

By car

If you decide to come to us by car, you can leave the car in the parking lot at Zwycięska street (it is a WTWK Partynice car park) – please notice that the number of parking spaces is limited (300 places)!