Announcements

Font size

A A A

Contrast

Kontynuujemy Brave Kids w nowej odsłonie Lelenfant. Z nową nazwą, ale zakorzenionymi, kultywowanymi od lat wartościami i jeszcze większą motywacją i energią do działania zapraszamy Was do nowego domu Brave Kids pod szyldem Fundacji Przyjaźń Sztuka Edukacja - projektu LELENFANT WSTĘP WOLNY

W programie znajdziecie występy artystyczne, międzynarodowe gry i zabawy z uczestnikami międzynarodowej edycji Lelenfant, malowanie rąk i twarzy, malowanie na torbach, drewniany plac zabaw oraz wspólne ozdabianie drzewa życzeń!

Nowa nazwa to połączenie dwóch francuskich słów: l’éléphant – słoń oraz l’enfant – dziecko. Co oznaczają? – Słoń symbolizuje siłę i troskę, a dziecko to radość i energia. Symbolicznym momentem przejścia do projektu w nowej odsłonie będzie otwarcie na Torze Wyścigów Konnych Partynice Pawilonu Dzieci Lelenfant, który jest efektem kooperacja Fundacji Przyjaźń Sztuka Edukacja i ProtoLab – grupy wrocławskich młodych architektów i architektek specjalizujących się w architekturze papierowej.

W dniu pikniki, w jednym miejscu spotkają się uczestnicy wszystkich tegorocznych działań Lelenfant. W ramach wydarzenia odbędą się pokazy artystyczne grup polskich i międzynarodowych, animacje, happening przygotowany specjalnie na tę okazję. Na scenie plenerowej wystąpią dzieci i młodzież, które brały udział w warsztatach odbywających się w okresie od marca do czerwca, uczestnicy półkolonii z Brave Kids oraz artyści międzynarodowej edycji Lelenfant. Spotkanie w jednym miejscu wszystkich uczestników projektu pozwala im dostrzec, że są częścią większej całości, dają im poczucie dumy z przynależności do społeczności Lelenfant, a na jej dla do promocji swojej kultury i tożsamości.
W czasie wydarzenia odbędzie się również happening Lelenfant, radosny i kolorowy pochód wszystkich dzieci.

Oprócz oglądania występów artystystycznych, zapraszamy wszystkie dzieci do strefy Animacje Hydropolis:

  • malowanie rąk i twarzy
  • malowanie na torbach
  • drewniany plac zabaw

W programie znajdziecie również międzynarodowe gry i zabawy z uczestnikami międzynarodowej edycji Lelenfant oraz wspólne ozdabianie drzewa życzeń.

To co? Spotkajmy się na kocu!

Wstęp wolny.

How to get

By public transport

By bike

By car

By bus

From the Main Railway Station: bus 113 (stop: Karkonoska Partynice)
From the City Centre (PL. JANA PAWŁA II): bus 127 and 144 (stop: Zwycięska)

By tram

2, 6, 7 and 17 to the Krzyki loop, change there at buses 127 and 144  (stop: Zwycięska) or 113 (stop: Karkonoska Partynice)

We recommend using the application: jakdojade.pl and google maps.

By bike

If you come to us with bicycles – yes, we provide bike racks.

By car

If you decide to come to us by car, you can leave the car in the parking lot at Zwycięska street (it is a WTWK Partynice car park) – please notice that the number of parking spaces is limited (300 places)!