Announcements

Font size

A A A

Contrast

Jeśli szukasz urozmaicenia Twoich treningów i alternatywnego sposobu na spędzanie czasu z koniem, niekoniecznie na jego grzbiecie, to warsztaty Horse Agility są właśnie dla Ciebie. Możliwość uczestnictwa w szkoleniu z własnym koniem, lub z koniem z naszej szkółki.

Zapraszamy na warsztaty Horse Agility
Jeśli chciałbyś poznać alternatywny sposób na spędzenie czasu niekoniecznie na końskim grzbiecie to te warsztaty są dla Ciebie!W czasie warsztatów poznasz tajniki szkolenia oraz wspólnych zabaw z końmi. Dowiesz się jak tworzyć partnerską relacje opartą na zaufaniu i szacunku.

Osoba prowadzącą Karolina Mazurkiewicz KM horsemanship school, zootechnik, zoopsycholog i instruktor jeździectwa z ponad 12-letnim doświadczeniem.

 Karolina jest organizatorką oraz prowadzącą kultowych już szkoleń „Świadomej Komunikacji z Koniem”.

Szczegóły wydarzenia:

  • 26.11
  • godziny 17.00 – 20.00
  • 2 grupy 6 osobowe
  • zajęcia praktyczne oraz teoria
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniu z naszymi końmi lub z własnym koniem (dodatkowa opłata za boks)
  • cena 350 zł

CZĘŚĆ TEORETYCZNA

Podczas części  teoretycznej szkolenia kursanci dowiedzą się w jaki sposób komunikowac się z końmi aby chetnie pokonywały przeszkody,oraz w jaki sposob je nagradzac aby byly zmotywowane do dalszego dzialania.

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

W czasie praktyki będziemy ćwiczyć prowadzenie konia na luźnej linie, skręty, ruszanie i zatrzymanie bez jej naciagania. Pokonywanie przeszkód na wskazanie palecem . Targetowanie i odczulanie.

Zapisać na warsztaty możecie się tutaj

Jeśli masz pytania, napisz na adres rekreacja@torpartynice.pl

 

CZYM JEST HORSE AGILITY?

Horse Agility to dyscyplina polegająca na pokonywaniu przeszkód przez konia, którego prowadzi człowiek (partner). Podczas zawodów Horse Agility  oceniana jest partnerska relacja z koniem oraz sposób pokonywanych przeszkód. Przeszkody powinny być pokonywane bez naciągania liny oraz bez użycia presji jaką jest ręka lub bat. Każde pociągnięcie liny lub użycie presji skutkuje naliczeniem punktów karnych. Surowo zabrania się i skutkuje dyskwalifikacją: szarpanie,bicie, konia lub użycie innych sposoby okazujące silne zdominowanie konia.

How to get

By public transport

By bike

By car

By bus

From the Main Railway Station: bus 113 (stop: Karkonoska Partynice)
From the City Centre (PL. JANA PAWŁA II): bus 127 and 144 (stop: Zwycięska)

By tram

2, 6, 7 and 17 to the Krzyki loop, change there at buses 127 and 144  (stop: Zwycięska) or 113 (stop: Karkonoska Partynice)

We recommend using the application: jakdojade.pl and google maps.

By bike

If you come to us with bicycles – yes, we provide bike racks.

By car

If you decide to come to us by car, you can leave the car in the parking lot at Zwycięska street (it is a WTWK Partynice car park) – please notice that the number of parking spaces is limited (300 places)!