Announcements

Font size

A A A

Contrast

Free entry

Pokaz odbędzie się na krytej ujeżdżalni

W sobotę 26 marca na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice odbędzie się V Pokaz Ogierów Hodowlanych. Zobaczymy 50 reproduktorów z całej Polski w tym 16 ogierów o topowych, sportowych rodowodach

Konie zaprezentują się w widowiskowych konkurencjach: skoki luzem, pod siodłem, w układzie ujeżdżeniowym oraz w zaprzęgach sportowych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, na pokaz zapraszamy w godz. 10:00 – 16:00.

Pokazy ogierów to niezwykle widowiskowe wydarzenie, a jednocześnie jedna z najskuteczniejszych form promocji reproduktorów.

Piąta edycja tej imprezy na Partynicach zapowiada się bardzo atrakcyjnie. W sobotę 26 marca w przestronnych partynickich halach zobaczymy  50 reproduktorów z całej Polski. 16 z nich to ogiery o topowych rodowodach sportowych, które będziemy oglądać w skokach luzem, pod jeźdźcem, w układzie ujeżdżeniowym oraz jednego w zaprzęgu sportowym. Możliwości skokowe zaprezentują także ogiery rasy kuc connemara i kuc walijski.

Bardzo ciekawe widowisko szykuje się z udziałem trzydziestu ogierów śląskich, których prezentacja jakości chodów i urody zawsze wzbudza duże zainteresowanie miłośników tej rasy. Nie zabraknie też imponujących przedstawicieli rasy polski koń zimnokrwisty.

Organizator wydarzenia – Dolnośląski Związek Hodowców Koni – zaprasza w sobotę od godz. 10:00 do kompleksu hal jeździeckich na ternie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – Partynice. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

How to get

By public transport

By bike

By car

By bus

From the Main Railway Station: bus 113 (stop: Karkonoska Partynice)
From the City Centre (PL. JANA PAWŁA II): bus 127 and 144 (stop: Zwycięska)

By tram

2, 6, 7 and 17 to the Krzyki loop, change there at buses 127 and 144  (stop: Zwycięska) or 113 (stop: Karkonoska Partynice)

We recommend using the application: jakdojade.pl and google maps.

By bike

If you come to us with bicycles – yes, we provide bike racks.

By car

If you decide to come to us by car, you can leave the car in the parking lot at Zwycięska street (it is a WTWK Partynice car park) – please notice that the number of parking spaces is limited (300 places)!