Announcements

Font size

A A A

Contrast

Szkolenie z Katarzyną Jasińską

Europejski Festiwal Konny

Zapraszamy na szkolenie z Katarzyną Jasińską, które odbędzie się 10 września 2019 r.

Kasia jest bardzo doświadczonym instruktorem. Od 20 lat zajmuje się treningiem ludzi i koni, bazując zarówno na naturalnych jak i klasycznych metodach. Doskonaliła swoje umiejętności w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwajcarii oraz w Stanach Zjednoczonych. Ukończyła liczne szkolenia, między innymi zdobywając międzynarodową licencję instruktora szkoły Parelli Natural Horsemanship (2*). Jest wychowanką najlepszych na świecie nauczycieli, m.in. Lindy i Pata Parellich, Karen Rohlf, Berniego Zambail'a, Waltera Zettle'a, dra Roberta Millera i wielu innych.

Agenda

09:00

pierwsza część szkolenia

12:00

przerwa obiadowa

13:00

dalsza część szkolenia - do godz. 16:00

Jako sędzina Working Equitation, propaguje nie tylko tę dyscyplinę, ale również jeździectwo oparte na partnerstwie i prawidłowym rozwoju zarówno jeźdźca jak i konia, w przyjaznych i zdrowych warunkach.
Jest autorką licznych publikacji w prasie jeździeckiej, jej wykłady i szkolenia cieszą się dużą popularnością w całej Polsce. Znana z wyjątkowego i indywidualnego podejścia do każdego ucznia nawet najtrudniejsze tematy potrafi wytłumaczyć w przystępny i zrozumiały sposób. Jej zajęcia prowadzone są w przyjaznej i radosnej atmosferze, ale nie brakuje im profesjonalizmu. Jej uśmiech, pasja i miłość do koni zdają się być zaraźliwe. Uczniowie zawsze wracają z zajęć pełni inspiracji, nabuzowani pozytywna energią i chęcią do samodoskonalenia.

Szkolenie: “W poszukiwaniu równowagi”
Warsztaty dla każdego. W trakcie zajęć będziemy poszukiwać równowagi w trzech podstawowych płaszczyznach: psychicznej, emocjonalnej i fizycznej, zarówno u jeźdźca jak i konia. Pomogą nam w tym odpowiednio dobrane dla każdej pary przeszkody. Skupimy się najpierw na diagnozie podstawowych problemów w komunikacji z koniem. Następnie wspólnie poszukamy rozwiązań, które jeźdźcy będą mogli wykorzystać w swoim codziennym treningu, by wzmocnić partnerstwo i dążyć do równowagi.
Zajęcia odbywają się w maksymalnie 10 konnej grupie, a ćwiczenia dostosowane są indywidualnie do poziomu każdego z uczestników.

Harmonogram szkolenia: 9:00 – 16:00 (w tym godzina przerwy na obiad)
Szczegółowy plan zostanie ustalony w zależności od poziomu i potrzeb uczestników.

Koszt udziału w szkoleniu:
• uczestnik z koniem – 270 zł
• słuchacz – 100 zł
• boks dla konia – 61,50 zł / dzień

Zapisy prosimy przesyłać na adres: szkolenia@torpartynice.pl
W zgłoszeniu należy podać: imię nazwisko, formę uczestnictwa w szkoleniu. W przypadku uczestników z końmi dodatkowo imię konia, płeć oraz zapotrzebowanie na boks.
Uczestników z końmi prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy przed dokonaniem wpłaty.

Wpłaty należy dokonać najpóźniej do dnia 06.09.2019, poniżej dane do przelewu:
Gmina Wrocław – WTWK Partynice, ul. Zwycięska 2, 53-033 Wrocław
PKO BP 64 1020 5226 0000 6202 0449 1189
Tytuł: Szkolenie z Katarzyną Jasińską, imię i nazwisko
Potwierdzenie przelewu prosimy przesłać na adres: szkolenia@torpartynice.pl

Serdecznie zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona!

How to get

By public transport

By bike

By car

By bus

From the Main Railway Station: bus 113 (stop: Karkonoska Partynice)
From the City Centre (PL. JANA PAWŁA II): bus 127 and 144 (stop: Zwycięska)

By tram

2, 6, 7 and 17 to the Krzyki loop, change there at buses 127 and 144  (stop: Zwycięska) or 113 (stop: Karkonoska Partynice)

We recommend using the application: jakdojade.pl and google maps.

By bike

If you come to us with bicycles – yes, we provide bike racks.

By car

If you decide to come to us by car, you can leave the car in the parking lot at Zwycięska street (it is a WTWK Partynice car park) – please notice that the number of parking spaces is limited (300 places)!