Announcements

Font size

A A A

Contrast

Szkolenie licencyjne PZJ dla instruktorów i trenerów

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych - Partynice i Dolnośląski Związek Jeździecki zapraszają do udziału w szkoleniu specjalistycznym licencyjnym dla szkoleniowców PZJ z panem Bohdanem Sas-Jaworskim.

Bohdan Sas – Jaworski to zawodnik i szkoleniowiec 55 Pucharów Narodów – Złota Odznaka FEI za osiągnięcia sportowe, 9 Mistrzostw Europy, 3 Mistrzostw Świata, uczestnictwo w Igrzyskach Olimpijskich w Moskwie w roku 1980, do 1985 roku członek KJ ASKARB Kozienice – m.in. MP Wrocław. Od 1985 roku szkolił w różnych krajach świata – w Belgii, Południowej Ameryce – w Ekwadorze, Kostaryce, Egipcie, Libanie (trener reprezentacji Libanu  na igrzyskach panarabskich – Pan Arab Games w Katarze), od 1986 roku zamieszkuje w Niemczech, gdzie jest aktywnym jeźdźcem, zawodnikiem i znakomitym szkoleniowcem, poprowadził także reprezentację Bułgarii do Olimpiady w Sydney, współpracował jako trener z Grzegorzem Kubiakiem, współpracował przez przeszło 4 lata jako trener z Grzegorzem Andrzejem Kubiakiem – Garo Zaborów, współpracował przez ponad 2 lata jako trener z Jarosławem Skrzyczyńskim – KJ Leśna Wola, współpracował z Andrzejem Lemańskim doprowadzając zawodnika do udziału w MŚ w Kentucky. Na przestrzeni ostatnich 3 lat doprowadził juniorów szwajcarskich do tytułu Mistrza Szwajcarii w WKKW. Obecnie szkoli zawodników w regionie przygranicznym Niemcy – Szwajcaria oraz szkoli zawodników na całym świecie a w tym w Czechach (gdzie zawiązał bliską współpracę) oraz w Polsce.

Program szkolenia:

  • Rozpoczęcie godz. 9: 00 w dużej hali WTWK ul. Zwycięska 2
  • Część praktyczna 10.00 – 16.00
  • Część teoretyczna i zakończenie 17.00 – 19.00

Biuro otwarte od godz. 8.00 na terenie dużej hali.

Koszt uczestnictwa dla szkoleniowców i wolnych słuchaczy wynosi 200zł. Płatne gotówką po przyjeździe w biurze. Zgłoszenia mail: malgorzata.brodziak@torpartynice.pl, tel. 691 916 193

 

 

How to get

By public transport

By bike

By car

By bus

From the Main Railway Station: bus 113 (stop: Karkonoska Partynice)
From the City Centre (PL. JANA PAWŁA II): bus 127 and 144 (stop: Zwycięska)

By tram

2, 6, 7 and 17 to the Krzyki loop, change there at buses 127 and 144  (stop: Zwycięska) or 113 (stop: Karkonoska Partynice)

We recommend using the application: jakdojade.pl and google maps.

By bike

If you come to us with bicycles – yes, we provide bike racks.

By car

If you decide to come to us by car, you can leave the car in the parking lot at Zwycięska street (it is a WTWK Partynice car park) – please notice that the number of parking spaces is limited (300 places)!