Kliniki jeździeckie z Maestro Goncalo Soares'em - Tor Partynice

Announcements

Font size

A A A

Contrast

The site uses cookies read more

Kliniki jeździeckie z Maestro Goncalo Soares’em

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych wraz z Dolnośląskim Związkiem Jeździeckim oraz Stowarzyszeniem Working Equitation Polska i GM Horses zapraszają na kliniki ujeżdżeniowe i Working Equitation z Maestro Goncalo Soaresem, które odbędą się na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice w dniach 15-16 sierpnia 2020 roku.

Goncalo Soares, znawca klasycznego ujeżdżenia, czołowy, wszechstronny jeździec elitarnej Portugalskiej Szkoły Sztuki Jeździeckiej (Escola Portuguesa del Arte Equestre), jednego z czterech najważniejszych na świecie ośrodków Klasycznej Szkoły Jazdy, zawodnik Grand Prix, wybitny trener ujeżdżenia i Working Equitation.

Kliniki skierowane są do miłośników klasycznego ujeżdżenia, sportowego ujeżdżenia oraz dyscypliny Working Equitation, dla trenerów, instruktorów oraz jeźdźców. Podczas dwudniowego szkolenia trener poprowadzi lekcje dopasowane do potrzeb każdej pary i odpowiadające na zadane przez jeźdźca trudności lub problemy treningowe. Szkolenie prowadzone będzie na indywidualnie dobranym do umiejętności jeźdźca jak i możliwości konia poziomie. Wszystko w poszanowaniu biomechaniki, potencjału i możliwości konia oraz harmonijnego rozwoju pary. Szkolenie będzie tłumaczone na język polski.

Koszt udziału w szkoleniu:
• Uczestnik z koniem 1400 zł;
• Słuchacz 100 zł za jeden dzień, 200 zł za dwa dni.

W cenie szkolenia uczestnika z koniem ujęte są 2 lekcje, uczestnictwo w roli słuchacza w treningach wszystkich par oraz boks dla konia (przyjazd konia w piątek w godzinach popołudniowych, wyjazd konia w niedzielę po szkoleniu).

Zapisy prosimy przesyłać na adres:
szkolenia(malpka)torpartynice(kropka)pl
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska, formę uczestnictwa w szkoleniu, oraz dla uczestników z koniem krótki opis problemu lub zakresu, elementu nad którym para chciałaby popracować.

O rezerwacji miejsca uczestnictwa w szkoleniu decyduje wpłata zaliczki w wysokości 400 zł dla uczestników z końmi. Pozostała kwota płatna w dniu szkolenia. W przypadku słuchaczy wpłata całości kwoty. Wpłaty należy dokonać najpóźniej do dnia 31.07.2020.

W przypadku pytań dotyczących szkolenia kontakt dla:
– uczestników w końmi – Monika Bronikowska tel. 509 178 078
– słuchaczy – Agata Więckowiak tel. 885 772 666

Dane do przelewu:
Dolnośląska Federacja Sportu
ul. Borowska 1-3
50-529 Wrocław
Bank Millennium S.A. nr: 22 1160 2202 0000 0002 2730 5164
Tytułem: Jeździectwo Szkolenie z Goncalo Soares, imię i nazwisko
Potwierdzenie przelewu prosimy przesłać na adres: szkolenia(malpka)torpartynice(kropka)pl

Serdecznie zapraszamy i liczymy na Wasze przybycie!
Liczba miejsc dla uczestników z koniem ograniczona.

How to get

Public transport

By bike

By car

By bus

From the Main or Bus Station: bus 113 (stop: Karkonoska Partynice)
From the Main or Bus Station: bus 112 (stop: Wyścigowa)
From the Main Railway Station (Sucha street), bus 862
From the center (np.przystanek J.P.2) Bus 127 (stop: Zwycięska)

By tram

2, 6, 7 and 17 to the Krzyki loop, change there at buses 113, 612, 852, 862, 872, 892 (Wrocław Partynice stop). You can also take trams 7 and 17 to the “Przyjaźni” stop and then walk to the rececourse area.

Driving directions are also recommended on the reliable jakdojade.pl application

By bike

If you come to us with bicycles – yes, we provide bike racks.

By car

If you decide to come to us by car, you can leave the car in the parking lot at Zwycięska street (it is a WTWK Partynice car park) – please notice that the number of parking spaces is limited (300 places)!