Kiermasz ogrodniczy "Pamiętajcie o ogrodach" - Tor Partynice

Announcements

Font size

A A A

Contrast

The site uses cookies read more

Kiermasz Ogrodniczy "Pamiętajcie o ogrodach" to impreza handlowo-wystawiennicza, która po raz trzeci zagości na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach – gromadząc w jednym miejscu i czasie wielu wyspecjalizowanych ogrodników i szkółkarzy, producentów i importerów małej architektury ogrodowej, ceramiki, rękodzieła oraz innych firm związanych z ogrodnictwem, spędzaniem wolnego czasu i rekreacją. Znajdzie się tu wiele propozycji do ogrodu, ogródka, na działkę, taras, balkon, parapet - w imponującej różnorodności gatunków, odmian, pokrojów, kolorów, zapachów. Kolekcje odmian poszczególnych gatunków, nowości satysfakcjonujące doświadczonych, najbardziej wymagających domowych ogrodników, ale także odmiany przeżywające drugą młodość. Zapraszamy serdecznie w sobotę – 5 września - w godzinach od 9.00 do 18.00 oraz w niedzielę – 6 września - w godzinach od 9.00 do 17.00 Wstęp wolny

How to get

Public transport

By bike

By car

By bus

From the Main or Bus Station: bus 113 (stop: Karkonoska Partynice)
From the Main or Bus Station: bus 112 (stop: Wyścigowa)
From the Main Railway Station (Sucha street), bus 862
From the center (np.przystanek J.P.2) Bus 127 (stop: Zwycięska)

By tram

2, 6, 7 and 17 to the Krzyki loop, change there at buses 113, 612, 852, 862, 872, 892 (Wrocław Partynice stop). You can also take trams 7 and 17 to the “Przyjaźni” stop and then walk to the rececourse area.

Driving directions are also recommended on the reliable jakdojade.pl application

By bike

If you come to us with bicycles – yes, we provide bike racks.

By car

If you decide to come to us by car, you can leave the car in the parking lot at Zwycięska street (it is a WTWK Partynice car park) – please notice that the number of parking spaces is limited (300 places)!