Announcements

Font size

A A A

Contrast

Gramy razem z WOŚP na wrocławskim rynku

Free entry

Po raz kolejny gramy z WOŚP (lokalizacja - wrocławski rynek)

12 stycznia 2020 r. Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice zaprasza do udziału w 28 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na wrocławskim rynku. Przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji.

O godzinie 12.00 zapraszamy pod małą scenę WOŚP (róg ratusza). Razem z Acteam Marcin Wroński rozruszamy wrocławski rynek. Poprowadzimy ogólnorozwojowy trening z konkursami sprawnościowymi i nie tylko. Opowiemy o najnowszej inwestycji na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice – 3,5 kilometrowej ścieżce pieszo-biegowej. Dla wszystkich aktywnych uczestników przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody m.in. vouchery na jazdę konną Wyższej Szkółki Jazdy Partynice. W godzinach 13.30-16.30 zapraszamy do stoiska WTWK Partynice, gdzie będziemy na Was czekać razem z końmi. Zaprezentujemy elementy Hiszpańskiej Szkoły Jazdy w wykonaniu  Blanki Satory na koniu rasy andaluzyjskiej Escudero VII. Na najmłodszych uczestników czekać  będą nasze kucyki, a nad całością będzie czuwać niezastąpiona Konna Straż Miejska. Konie będą do Waszej dyspozycji, zapraszamy do robienia zdjęć oraz na przejażdżki na kucykach, hiszpańskim królewiczu a także najdzielniejszych koniach Straży Miejskiej.

W 2020 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Wierzymy w misję zapoczątkowaną przez Jurka Owsiaka i naszym uczestnictwem w Orkiestrze pragniemy wesprzeć tę wspaniałą inicjatywę. Hasło tegorocznej orkiestry to “Wiatr w żagle”chcemy pokazać światu, że razem możemy więcej i nawet małe gesty mogą dodać komuś skrzydeł, w tym wypadku chorym dzieciom, które potrzebują specjalistycznego leczenia. Dlatego 12 stycznia wsiadamy na konie i z wiatrem w grzywie ruszamy na wrocławski rynek. Liczymy na Waszą obecność. Do zobaczenia podczas 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

How to get

By public transport

By bike

By car

By bus

From the Main Railway Station: bus 113 (stop: Karkonoska Partynice)
From the City Centre (PL. JANA PAWŁA II): bus 127 and 144 (stop: Zwycięska)

By tram

2, 6, 7 and 17 to the Krzyki loop, change there at buses 127 and 144  (stop: Zwycięska) or 113 (stop: Karkonoska Partynice)

We recommend using the application: jakdojade.pl and google maps.

By bike

If you come to us with bicycles – yes, we provide bike racks.

By car

If you decide to come to us by car, you can leave the car in the parking lot at Zwycięska street (it is a WTWK Partynice car park) – please notice that the number of parking spaces is limited (300 places)!