Statystyki - Tor Partynice

Ogłoszenia

Strona stosuje mechanizm plików „cookies” Dowiedz się więcej

Jeźdźcy

1 Konrad Brygier 8
2 Cornelia Fraisl 6
2 Natalia Hendzel 6
4 Małgorzata Kryszyłowicz 5
5 Ulan Kozhomkulov 4
5 Jakub Pavlicek 4
7 Andrij Chopyk 3
7 Karolina Dynarowska 3
7 Niklas Loven 3
7 Dmitry Petryakov 3
11 Błażej Giedyk 2
11 Aleksandr Kabardov 2
11 Petro Nakoniechnyi 2
11 Joanna Rychlak 2
11 Esentur Turganaaly Uulu 2
16 Thomas Boyer 1
16 Sertash Ferhanov 1
16 Michal Hrouda 1
16 Aslan Kardanov 1
16 Patrycja Kłóś 1
16 Kamila Maryniak 1
16 Michal Miksovsky 1
16 Marcel Novak 1
16 Claudia Pawlak 1
16 Victor Popov 1
16 Christian Roberts 1
16 Lukas Sloup 1
16 Pavel Slozil 1
16 Martyna Sommer 1
16 Kateryna Suleymanova 1
16 Anton Turgaev 1
16 Daniel Vyhnalek 1
16 Karolina Kamińska 1

Trenerzy

1 Małgorzata Kryszyłowicz 12
2 Michał Borkowski 9
3 Michał Romanowski 8
4 Wojciech Chaboski 6
4 Robert Świątek 6
4 Franciszek Wołoszyn 6
7 Tadeusz Dębowski 3
7 Emil Zahariev 3
9 Radim Bodlak 2
9 Justyna Domańska 2
9 Monika Krzyśków 2
9 Przemysław Łucki 2
9 Cestmir Olehla 2
14 Hana Kabelkova 1
14 Janusz Kozłowski 1
14 Jana Novakova 1
14 Roman Piwko 1
14 Pavel Poles 1
14 Elwira Porębna 1
14 Paweł Talarek 1
14 Iwona Wróblewska 1
14 Grzegorz Wróblewski 1
14 Eva Zahorova 1

Zwycięzcy na innych torach

17.03.2019 8l Inferna Krefeld stipl 3500 m tr Adam Suchorzewski
28.04.2019 4l Pontarion Warszawa-Służewiec I gr. (Skowronka) 2000 m tr Justyna Domańska
04.05.2019 3l Silba Warszawa-Służewiec III gr. 1400 m tr Michał Borkowski
12.05.2019 5l Anood Al Khalediah Warszawa-Służewiec II gr. 1800 m tr Michał Borkowski
08.06.2019 4l Awasef Al Khalediah Warszawa-Służewiec I gr. (hkp El Paso) 1800 m tr Michał Borkowski
09.06.2019 5l Urugwajka Warszawa-Służewiec III gr. 1400 m tr Michał Borkowski
07.07.2019 4l Harlem Warszawa-Służewiec II gr. 1400 m tr Michał Borkowski
07.07.2019 5l Largo Forte Warszawa-Służewiec II gr. 2000 m (dyskw.) tr Michał Borkowski
21.07.2019 9l Mimir Bad Harzburg stipl 3550 m tr Robert Świątek
04.08.2019 6l Subiectum Warszawa-Służewiec III gr. 1300 m tr Michał Borkowski
18.08.2019 5l Anood Al Khalediah Warszawa-Służewiec AlKhalPolCup (A) 1600 m tr Michał Borkowski
24.08.2019 4l Ragane Warszawa-Służewiec I gr. (Villarsa) 2400 m tr Michał Borkowski
31.08.2019 3l Silba Warszawa-Służewiec IV gr. 1300 m tr Michał Borkowski
15.09.2019 2l I Belive In Angels Warszawa-Służewiec I gr. (Kadyksa) 1200 m tr Wojciech Chaboski
28.09.2019 4l Sahm Al Khalediah Warszawa-Służewiec II gr. 2000 m tr Michał Borkowski
29.09.2019 3l Sombor Warszawa-Służewiec IV gr. 1600 m tr Michał Borkowski
05.10.2019 5l Pipasol Warszawa-Służewiec IV gr. 1400 m tr Michał Borkowski
19.10.2019 2l Noble Prince Warszawa-Służewiec II gr. 1600 m tr Michał Borkowski

 

Archiwum 2018